Adana, Osmaniye ve Mersin’de Teşkilat Çalışmaları Gerçekleştirildi

Haber tarihi: 13.2.2018 | Okunma: 34
Bu Haberi Paylaşın

Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk; Adana, Mersin ve Osmaniye’de İl Divan ve İstişare Toplantılarına katılıp, Tarım-Ormancılık Hizmet Kolu’na bağlı kurumlarda görev yapan çalışanlarla bir araya geldi.

Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk ve Genel Başkan Yardımcıları İbrahim Ethem Gürsoy ve Zekeriya Yazıcı; sendikal çalışmalar ve istişare toplantıları kapsamında Adana, Mersin ve Osmaniye’deydi. Öztürk; merkez ve ilçelerde yapılan, kurum çalışanlarının ve üyelerin büyük ilgi gösterdiği toplantılarda 4’üncü Dönem Toplu Sözleşme kazanımlarına ilişkin bilgilendirmelerde bulunup, çalışanların sorun ve taleplerini dinledi.

Genel Başkan Öztürk, yetkili sendika olarak 2018-2019 yıllarını kapsayan kazanımlarının yanı sıra hizmet kolu çalışanlarının sosyal ve özlük haklarının korunması ve geliştirilmesi için yaptıkları sendikal çalışmaları ve gelişmeler konusunda da katılımcıları bilgilendirdi.

Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerine ziyaret ve toplantılarda, 15 Nolu Adana Şube Başkanı Gürdal Ersoy, 31 Nolu Adana Şube Başkanı Mustafa Öcal, Mersin Şube Başkanı Ahmet Arslan ve Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti. 

Habere Bağlı Fotoğraflar