Anadolu’da Kurum ve Üye Ziyaretleri Aralıksız Sürüyor

Haber tarihi: 9.1.2018 | Okunma: 172
Bu Haberi Paylaşın

TOÇ BİR-SEN Anadolu’da gidilmedik işyeri, ulaşılmadık çalışan bırakmıyor. Teşkilat çalışmaları kapsamda tüm Türkiye’yi karış karış gezen Toç Bir-Sen Genel Başkan Vekili Sabri Kızılkaya Erzurum, Afyonkarahisar, Bolu, Bursa, Balıkesir, Muğla, Eskişehir, Zonguldak, İstanbul’da teşkilat üyeleri ve tarım-ormancılık hizmet koluna bağlı kurumlarda görev üyelerle bir araya geldi.

Başkan Vekili Kızılkaya hizmet kolu çalışanlarını işyerlerinde ziyaret ederek il ve şube başkanlıklarınca düzenlenen toplantılarda üyelerle bir araya geldi. Kızılkaya bu teşkilat buluşmalarında 2018-2019 yıllarını kapsayan Toplu Sözleşme kazanımları hakkında bilgiler verdi, kamu görevlilerinin talep ve sorunlarını dinledi, tespit edilen sorunların giderilmesi, taleplerin ise hayata geçirilmesi için yetkili sendika olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yaptı. İllerde Tarım ve Orman Hizmet Kolu’na bağlı kurum müdürlerini de ziyaret ederek çalışanların talep ve sorunlarına ilişkin istişarelerde bulundu.

Genel Başkan Vekili Sabri Kızılkaya’ya sendikal çalışmalarında Şube / İl Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri, İşyeri Temsilcileri, Kadınlar ve Engelli Çalışanlar Komisyonu üyeleri de eşlik etti.

 

 

Habere Bağlı Fotoğraflar