Toç Bir-Sen’den TİGEM’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Haber tarihi: 4.1.2018 | Okunma: 624
Bu Haberi Paylaşın

Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk, Genel Başkan Yardımcıları Nail Süngü, Fatih Doğan, Zekeriya Yazıcı, Fikret Akdeniz ve 1 Nolu Ankara Şube Başkanı Mustafa Güran Tarım İşletmeleri Genel Müdürü İsmail Şanlı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Genel Başkan Öztürk Şanlı’ya yeni görevinde başarılar dileyerek tarım sektörümüzde stratejik bir yere sahip olan TİGEM’in hem ülkemizin hem de çiftçimizin kalkınmasında büyük önem arz ettiğini belirterek, yetkili sendika Toç Bir-Sen olarak kurumun başarısı, kurum çalışanlarının sosyal ve özlük haklarının iyileştirilmesi, çiftçilerin ise refah seviyesinin yükselmesi için yapılacak her olumlu çalışmaya destek vermeye, katkı sunmaya hazır olduklarını belirtti. Genel Başkan Öztürk ayrıca, TİGEM çalışanları adına elde ettikleri kazanımlara, taleplerine ve sendikal çalışmalara ilişkin de Genel Müdür Şanlı’yı bilgilendirdi.

Genel Müdür Şanlı da Genel Başkan Öztürk ve Toç Bir-Sen heyetine nazik ziyaretleri ve iyi dilekleri için teşekkür ederek, tohumluk ve damızlıkta öncü, tarıma dayalı sanayi için bitkisel ve hayvansal üretim yapan güvenilirliği yüksek bir kurum olma hedefleri doğrultusunda üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışacaklarını söyledi.

Toç Bir-Sen Heyeti Tarım İşletmeleri Genel Müdür Yardımcısı Üzeyir Tekin’e de hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek, yeni görevinde başarılarının devamını diledi.

Habere Bağlı Fotoğraflar